0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Egypt
Premier League
Pyramids FC
۲
۰
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۶:۱۵
Ghazl Al Mehalla
۰
۲
Al Ahly Cairo
inprogress
۱۸:۳۰
Pharco
۱
۱
El Dakhleya
Finished
۱۶:۱۵
Portugal
League Cup, Group H
Estoril Praia
۲
۲
SCU Torreense
Finished
۰۰:۱۵
India
I-League
Rajasthan United
۱
۱
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
Gokulam FC
۳
۰
Sudeva Delhi FC
Finished
۱۷:۰۰
China
League One
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۲
۲
Qingdao Hainiu
Finished
۰۹:۳۰
Heilongjiang Ice City FC
۲
۱
Shaanxi Changan
Finished
۰۹:۳۰
Beijing BG
۰
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۰۹:۳۰
Tianshan Leopard F.C
۰
۳
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۰۹:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۳
Nanjing Fengfan
Finished
۰۹:۳۰
Hebei CFFC
-
-
Nanjing Fengfan
Finished
۰۹:۳۰
Slovenia
Prva liga
FC Koper
۵
۰
Tabor Sezana
inprogress
۱۷:۳۰
NK Domzale
-
-
NK Celje
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
World
Friendly Club Matches
Hertha BSC Berlin
۱
۰
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
Crystal Palace FC
-
-
Trabzonspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VfL Bochum
۱
۳
FC Zwolle
Finished
۱۶:۳۰
Arka Gdynia
۳
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۳:۳۰
KV Oostende
-
-
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Nea Salamis FC
-
-
Panathinaikos
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Alanyaspor
-
-
Fenerbahce SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۰
۰
FC Luzern
Finished
۱۷:۰۰
Estrela Amadora
۰
۰
Chamois Niortais FC
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Ajax
۵
۴
FC Volendam
Finished
۱۴:۳۰
Sparta Prague B
۰
۰
FC Graffin Vlasim
Cancelled
۱۳:۰۰
United Arab Emirates
UAE President Cup
Ittihad Kalba
۶
۲
Al Thaid
Finished
۱۶:۰۵
Al Wasl
۳
۰
Masafi
Finished
۱۶:۱۵
Shabab Al Ahli Dubai
۰
۰
Al Wahda
inprogress
۱۹:۰۰
Bahrain
Premier League
Al-Muharraq
۰
۰
Budaiya
inprogress
۱۹:۰۰
Al Hidd
۰
۲
Al Riffa
inprogress
۱۸:۰۰
Ukraine
Premier League
FC Rukh Lviv
۲
۲
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۴:۳۰
India
Delhi Senior Division
United Bharat
۲
۲
New Delhi City FC
Finished
۰۹:۴۵
Jaguar FC
۲
۱
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
Algeria
Division 1
USM Alger
۲
۲
CR Belouizdad
inprogress
۱۷:۳۰
AB Chelghoum Laid
۰
۱
US Biskra
inprogress
۱۷:۳۰
CS Constantine
۲
۰
ASO Chlef
inprogress
۱۷:۳۰
JS Kabylie
۱
۰
RC Arba
inprogress
۱۸:۳۰
El Bayadh
۲
۰
ES Setif
inprogress
۱۷:۳۰
Paradou AC
۱
۰
JS Saoura
inprogress
۱۷:۳۰
USM Khenchela
۱
۱
MC Magra
inprogress
۱۷:۳۰
Turkey
League Women
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
۲
۲
Kayseri Kadin (W)
Finished
۱۱:۳۰
Pendik Camlikspor (W)
۳
۰
Gaziantep Asya Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Horozkent SK (W)
۲
۱
Soma Zaferspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Serbia
U19 League
FK TSC Backa Topola U19
۱
۲
Cukaricki U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Vojvodina U19
۴
۱
FK Napredak Krusevac U19
Finished
۱۶:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۱
۰
Vodovac U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
۲
۰
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Mladost Lucani U19
۱
۰
Graficar Beograd U19
inprogress
۱۷:۳۹
FK Rad Belgrade U19
-
-
FK Brodarac U19
Finished
۱۵:۰۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۰
۱
IMT Novi Beograd U19
Finished
۱۵:۳۰
Crvena Zvezda U19
۴
۰
OFK Vrsac U19
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C
Foggia
۲
۰
Catanzaro
Finished
۱۷:۰۰
Viterbese
۰
۲
Vicenza
Finished
۱۷:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persik Kediri
۰
۳
Persib Bandung
Finished
۱۴:۴۵
Dewa United FC
۰
۲
Arema Malang
Finished
۱۱:۴۵
Uganda
Premier League
Vipers
۴
۰
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
Maroons FC
۱
۰
Gadaffi
Finished
۱۶:۳۰
Blacks Power
۰
۱
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Montenegro
First League
Fk Iskra Danilovgrad
۳
۰
FK Buducnost Podgorica
inprogress
۱۷:۳۰
FK Arsenal Tivat
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۰
۴
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۵:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۰
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۵:۳۰
FK Mornar Bar
-
-
FK Decic Tuzi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Czech Republic
Tipsport Liga
FK Viktoria Zizkov
۲
۳
FC Slovan Liberec
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Premier League
Singida BS FC
۱
۲
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
-
-
Young Africans
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Oman
Professional League
Al Rustaq
۱
۰
Al Bashaer
inprogress
۱۸:۴۰
Oman Club
۱
۰
Sohar Club
Finished
۱۶:۱۰
Dhofar SCSC
۳
۲
Al-Orubah
Finished
۱۶:۳۵
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samtredia
۱
۰
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۲:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
Derthona FBC
۱
۲
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۳
۱
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
Citta di Varese
۱
۰
Franciacorta
Finished
۱۷:۰۰
Puteolana Internapoli
۱
۰
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
Montebelluna
۱
۲
US Adriese
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۲
۰
Ligorna 1922
Finished
۱۷:۰۰
Orvietana
۱
۲
AC Arezzo
Finished
۱۷:۰۰
Team Altamura
۰
۲
SS Cavese
inprogress
۱۷:۳۰
GS Arconatese 1926
۱
۳
Giana Erminio
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Super League 2, Group B
GS Apollon Smyrnis
۱
۰
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
P.A.O. Rouf
۱
۳
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
AS Djerba
۰
۱
Sporting Ben Arous
Finished
۱۶:۰۰
Kalaa Sport
۱
۰
EGS Gafsa
Finished
۱۶:۰۰
CS de Msaken
-
-
JS Omrane
Finished
۱۶:۰۰
SC Moknine
۰
۱
CS Hammam-Lif
Finished
۱۶:۰۰
Vietnam
U21 Championship
Song Lam Nghe An U21
۱
۰
TP Ho Chi Minh FC U21
Finished
۱۴:۱۵
Georgia
Georgia Cup
FC Torpedo Kutaisi
۰
۰
Lokomotivi Tbilisi II
inprogress
۱۸:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Duzcespor
۳
۱
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia
Premier League
Ethio Electric SC
۲
۲
Arba Minch City FC
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Division 2
El Mansoura
۲
۰
Al Masry Salloum FC
Finished
۱۶:۰۰
El Hammam
۱
۱
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۶:۰۰
Abu Qir Semad FC
۱
۰
Itehad Nabarouh
Finished
۱۶:۰۰
Alexandria Sporting Club
۱
۰
Dekernes
Finished
۱۶:۰۰
Al Olympi
۰
۰
Helal Aldabaa
Finished
۱۶:۰۰
Pioneers FC
۰
۰
Al Magd
Finished
۱۶:۰۰
Romania
Romanian Cup
AFC Hermannstadt
۳
۱
Chindia Targoviste
inprogress
۱۸:۳۰
Campionii FC Arges
۰
۰
Universitatea Craiova
inprogress
۱۸:۳۰
CS Ocna Mures
۰
۱
CS Minaur Baia Mare
inprogress
۱۸:۳۰
CSM Alexandria
۰
۴
ACS Dumbravita
Finished
۱۵:۳۰
Burundi
Premier League
Magara Young Boys
۰
۰
Flambeau du Centre FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
AD Ceuta FC B
۰
۰
Sevilla C
inprogress
۱۸:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Rivers Angels (W)
۱
۰
Osun Babes (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Robo (W)
۰
۰
Nasarawa Amazons (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Racing Club d'Abidjan
۰
۰
Sporting Club de Gagnoa
inprogress
۱۹:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
۱
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Mariglianese
۰
۲
FC Lamezia Terme
Finished
۱۷:۰۰
Senegal
Ligue 1
ASC Linguere
-
-
ASC Jaraaf
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Deportivo Nacional
۱
۴
SV Dakota
Finished
۰۳:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Paris Saint-Germain U19
۲
۱
Valenciennes FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Mozambique
Cup
Vilankulo FC
۱
۳
Ferroviario Beira
Finished
۱۶:۳۰